A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.