61
09.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.
(2024.08.13)