UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.


Anuluj