UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.
W sumie to otwarty w sobotę urząd by się przydał, dla wielu osób to jedyny dzień, gdzie mogą coś załatwić, a w tygodniu do 15:00 to wielu nie zdąży.