UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg powinien zostać pierwszym miastem na świecie, gdzie opieka psychiatryczna objęci zostaliby wszyscy mieszkańcy oraz przyjezdni, lekarze psychiatrzy byliby rozmieszeni w przestrzeniach całego miasta w setkach budek psychiatrycznych, gdzie pelniliby dyżury 24 /24 7 dni w tygodniu
taka koncepcja