UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg powinien zostać pierwszym miastem na świecie, gdzie opieka psychiatryczna objęci zostaliby wszyscy mieszkańcy oraz przyjezdni, lekarze psychiatrzy byliby rozmieszeni w przestrzeniach całego miasta w setkach budek psychiatrycznych, gdzie pelniliby dyżury 24 /24 7 dni w tygodniu

taka koncepcja

Anuluj