UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg powinien zostać pierwszym miastem na świecie, gdzie opieka psychiatryczna objęci zostaliby wszyscy mieszkańcy oraz przyjezdni, lekarze psychiatrzy byliby rozmieszeni w przestrzeniach całego miasta w setkach budek psychiatrycznych, gdzie pelniliby dyżury 24 /24 7 dni w tygodniu
taka koncepcja