A moim zdaniem... (od najstarszych)
Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.
Znowu kłamiesz pisowcu. Nic to nie da, posady za grube tysiączki nie będzie.