12
26.06.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.
(2024.06.27)
Znowu kłamiesz pisowcu. Nic to nie da, posady za grube tysiączki nie będzie.
(2024.06.27)