UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.
Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.