Wybrany wątek opinii

A co z migrantami których niemcy wiozą do Polski radiowozami? Nie napiszecie?
(2024.06.27)
Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.
(2024.06.27)
Znowu kłamiesz pisowcu. Nic to nie da, posady za grube tysiączki nie będzie.
(2024.06.27)
Powrót do komentarzy