Wybrany wątek opinii
A co z migrantami których niemcy wiozą do Polski radiowozami? Nie napiszecie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Głównie PIS sprowadzał imigrantów do Polski, a na tym lewym procederze pisowscy ministrowie, zarabiali grube tysiące w swoje łapki oczywiście. Bo im te pieniądze się po prostu należały. Teraz świętych udają.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Znowu kłamiesz pisowcu. Nic to nie da, posady za grube tysiączki nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0