UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rządzić to trzeba umieć a wam do tego daleko. Dobrze że na was nie głosuję już nigdy. Pokazaliscie od lat jak rzadzicie PO, PSL, SLD w Elblągu.
Rządzić to trzeba umieć a wam do tego daleko. Dobrze że na was nie głosuję już nigdy. Pokazaliscie od lat jak rzadzicie PO, PSL, SLD w Elblągu.