UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rządzić to trzeba umieć a wam do tego daleko. Dobrze że na was nie głosuję już nigdy. Pokazaliscie od lat jak rzadzicie PO, PSL, SLD w Elblągu.


Anuluj