UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skad tyle narzekan - to wszystko wyborcy pisu? Bo zwoleninicy "żeby było tak jak było" i nic sie nie zmieniło, powinni siedziec cicho jak mysz pod miotłą.

Bareja

Anuluj