UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skad tyle narzekan - to wszystko wyborcy pisu? Bo zwoleninicy "żeby było tak jak było" i nic sie nie zmieniło, powinni siedziec cicho jak mysz pod miotłą.
Bareja
Skad tyle narzekan - to wszystko wyborcy pisu? Bo zwoleninicy "żeby było tak jak było" i nic sie nie zmieniło, powinni siedziec cicho jak mysz pod miotłą.
Bareja