UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wooow, no teraz to już prestiż! Ciekawe ile jeszcze posiłków ściągnięcie. To ja zagłosuje na pana Śliwke.

Koko@89

Anuluj