UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wooow, no teraz to już prestiż! Ciekawe ile jeszcze posiłków ściągnięcie. To ja zagłosuje na pana Śliwke.
Koko@89
Wooow, no teraz to już prestiż! Ciekawe ile jeszcze posiłków ściągnięcie. To ja zagłosuje na pana Śliwke.
Koko@89