UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio przed wybraniem wrobleskiego też byli z Gdańska i też mówili dokładnie to samo... jak to Elbląg może współpracować z Gdańskiem..... a PO wyborach o współpracy cisza jak makiem zasiał. Tak że pani prezydentowa jedź pani do domu i nie..... pani o jakiejś wymyślonej współpracy.
Izydor.