UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wizja koryta wali na dekiel - kolej przez Nowy Dwór do Gdańska? Tego nawet pracowity Niemiec nie planował. Przedstawiciele i potomkowie ludu `47 bujają w obłokach. Za tą kasę byłby poprawny układ drogowy z miasta Elbląg do S7.Noszowy to wymyślił? Nadaje się na konduktora w takiej banie.