UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wizja koryta wali na dekiel - kolej przez Nowy Dwór do Gdańska? Tego nawet pracowity Niemiec nie planował. Przedstawiciele i potomkowie ludu `47 bujają w obłokach. Za tą kasę byłby poprawny układ drogowy z miasta Elbląg do S7.Noszowy to wymyślił? Nadaje się na konduktora w takiej banie.


Anuluj