A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Możesz w tym dniu w ogóle nie iść do pracy a gdy oddasz krew pracodawcy okarzesz zwolnienie i to na 2 dni.
Coś pobladła ździebełko nam Katarzyna...
Żadnego nowego stadionu dla Olimpi. Niech Watykan sponsoruje
jacek, gdzie jestes, pokaz sie
@puls - Stacjonarna stacja krwiodawca w elblągu. ????? co masz na myśli?????
bo na Bema przecież jest
"Brawo" kibole Olimpii, macie urlopy, bo ja nie dostałem i nie mogłem przyjść w tych godzinach? Bo nie wierzę, że nie pracujecie uczciwie?