26
20.03.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Możesz w tym dniu w ogóle nie iść do pracy a gdy oddasz krew pracodawcy okarzesz zwolnienie i to na 2 dni.
(2024.03.21)
Coś pobladła ździebełko nam Katarzyna...
(2024.03.21)

info

0  
  2
Żadnego nowego stadionu dla Olimpi. Niech Watykan sponsoruje
(2024.03.21)

info

0  
  3
jacek, gdzie jestes, pokaz sie
wolfgang (2024.03.21)

info

0  
  0
@puls - Stacjonarna stacja krwiodawca w elblągu. ????? co masz na myśli????? bo na Bema przecież jest
owoc (2024.03.21)
"Brawo" kibole Olimpii, macie urlopy, bo ja nie dostałem i nie mogłem przyjść w tych godzinach? Bo nie wierzę, że nie pracujecie uczciwie?
(2024.03.21)

info

1  
  2