UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Brawo" kibole Olimpii, macie urlopy, bo ja nie dostałem i nie mogłem przyjść w tych godzinach? Bo nie wierzę, że nie pracujecie uczciwie?
"Brawo" kibole Olimpii, macie urlopy, bo ja nie dostałem i nie mogłem przyjść w tych godzinach? Bo nie wierzę, że nie pracujecie uczciwie?