UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Brawo" kibole Olimpii, macie urlopy, bo ja nie dostałem i nie mogłem przyjść w tych godzinach? Bo nie wierzę, że nie pracujecie uczciwie?


Anuluj