A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Olimpia!
Świetna oddolna inicjatywa. Szkoda, że główny zamieszany uciekł jak zobaczył kibiców z banerem „Nowy Stsdion dla Elbląga”. Coś pan Michał po 14.03 i niesławnej dymisji z urzędu jakiś taki wycofany. Boi się, plakatuje miasto po nocy. Proszę wyjść do ludzi, do elblążan, porozmawiać z nimi, a nie wysyłać wszędzie zastępców, nawet do oddania krwi. Więcej wiary MM w siebie, bo ludzie nie wybiorą. Nie lubią cykorów.
Najprawdziwsze krwiodawcze hardkory oddają krew stacjonarnie!
OOOOO nasza rudą Kasia z port-El :-) fotograf, grafik i kosmita zdjęciowy :-)teraz to już da się Ciebie polubić.... gratuluję i witam w klubie hdk !
Ale fajna akcja brawo Wiesława Włodarczyk
Tylko szkoda, że nie myślicie że są osoby które pracują do 14 i też by chciały oddać krew a nie mogą bo ustalacie dziwne godziny!!!!! A tak jakbyście nawet chociaż do 16 wydłużyli to byłoby więcej od danej krwi!!!!!
Chciałem oddać krew ale zobaczyłem kiboli i politykę lokalną to zrezygnowałem.
@Rolnik77 - Plakatuje po nocach, bo za dnia spotyka się z ludźmi. Trochę logiki!
Wytłumaczcie mi dlaczego przy takiej akcji jak zbiórka krwi, która powinna być apolityczna lansować się próbuje ten być missan? Dlaczego robi to takim kosztem?
Podłączam się. Akcja która trwałaby do godziny 18 pozwoliła by zabrać dużo więcej krwi. Pracuję od 7 do 15 i w tych godzinach nie urwę się z pracy, pewnie większość tak ma. Organizatorzy pomyślcie o tym przy kolejnej akcji.