Wybrany wątek opinii
To wina PiS. Oglądam TYLKO TVN to wszystko wiem
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Na ul Malborska to samo jest samochody mogą wszystkio my chodzący już nie norma nic nie zrobią.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0