Wybrany wątek opinii

To wina PiS. Oglądam TYLKO TVN to wszystko wiem
(2024.03.10)
Na ul Malborska to samo jest samochody mogą wszystkio my chodzący już nie norma nic nie zrobią.
Grażyna blok 84 (2024.04.18)
Powrót do komentarzy