UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Okoliczne miasteczka stac na sylwestra miejskiego, a tymczasem w wieśblągu mamy wysyp dziur ze kolo w aucie urwiesz z ktorymi banda nieudacznikow nic nie robi. Wszyscy maja to w nosie, bo jezdza sluzbowymi. Pamietajcie o nich przy wyborach samorzadowych