A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z grajków przechodzą na politykę a ja wszystkim życzę zdrowia w 2024r i wesołej zabawy NIEBOLEK!
Wstyd i żenada że podelbląskie wioski wciąż używają fajerwerków.
Podaj chłopie namiary na dilera.
@Anna L. - Do nich nie dociera. Pisowski motłoch nie przejmuje się tym co księża robią dzieciom (jeszcze im za to płacą ). Tym bardziej nie widzą nic zlego w fajerwerkach. Pislamabad jest naprawdę zacofany
Wywalić tego pijaka i jego świtę zrobili z Elbląga dziurę zabitą dechami
Zamiast te miasta ściągnąć na naszego sylwestra, to widzicie jak jest, brak słów!!!
Bajeczki. Świąteczne Spotkania Elblążan to płatne kramy. Na co tam poszło prawie 300tys on jeden rzecznik chyba tylko wie.
Czyli to nie zależy od ludności `47 - Pasłęk, Braniewo ma większe nasycenie tym ludem. Wniosek - Pasłęk, Braniewo, Malbork nie mają Wróblewskiego, Czyżyka, Nowaka, Missana, wróblewskiego bis sobowtóra i podobnych.
Jak wybieraliście, tak macie
Ja na niego nie głosowałem, także żadna żenada, a normalność, oczywiście wg. mnie.
@Jan Stary - Pisowcu masz mózg