82
29.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z grajków przechodzą na politykę a ja wszystkim życzę zdrowia w 2024r i wesołej zabawy NIEBOLEK!
Jan Stary (2023.12.28)

info

1  
  0
Wstyd i żenada że podelbląskie wioski wciąż używają fajerwerków.
(2023.12.28)
Podaj chłopie namiary na dilera.
(2023.12.28)
@Anna L. - Do nich nie dociera. Pisowski motłoch nie przejmuje się tym co księża robią dzieciom (jeszcze im za to płacą ). Tym bardziej nie widzą nic zlego w fajerwerkach. Pislamabad jest naprawdę zacofany
20 lat za Europą (2023.12.28)
Wywalić tego pijaka i jego świtę zrobili z Elbląga dziurę zabitą dechami
Konsti (2023.12.28)

info

7  
  0
Zamiast te miasta ściągnąć na naszego sylwestra, to widzicie jak jest, brak słów!!!
Ell... (2023.12.28)

info

1  
  1
Bajeczki. Świąteczne Spotkania Elblążan to płatne kramy. Na co tam poszło prawie 300tys on jeden rzecznik chyba tylko wie.
(2023.12.29)

info

5  
  0
Czyli to nie zależy od ludności `47 - Pasłęk, Braniewo ma większe nasycenie tym ludem. Wniosek - Pasłęk, Braniewo, Malbork nie mają Wróblewskiego, Czyżyka, Nowaka, Missana, wróblewskiego bis sobowtóra i podobnych.
trwanie (2023.12.29)

info

7  
  1
Jak wybieraliście, tak macie Ja na niego nie głosowałem, także żadna żenada, a normalność, oczywiście wg. mnie.
(2023.12.29)

info

7  
  1
@Jan Stary - Pisowcu masz mózg
(2023.12.29)