UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
... tak nom stop rocznice, wieńce, świeczki i nieustanna kłótnia między ludźmi ! Qvo vadis Polsko ? Cenie sobie pamięć i o tych którzy zginęli, przypadkiem ale robić męczenników czy bohaterów to już przesada ! wasz hołd ma w sobie gorycz i zemstę, jego bez wartość ma moc jak modlitwa waszego księdza..... Ci co zmarli niech spoczywają, nie przeszkadzajcie im !