UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan prezes bierze zabawki, czyli chyba gdzieś około 200 tys. a może więcej, i znika. Po tych "prezentacjach" po setki tysięcy złotych z kontenerowymi kominkami, raczeniem trójmiejskich byle jakich podmiotów naszym szmalem, uznaniowymi darowiznami, i Umową, przekazującą 75 mln rocznie do EKO, bez najmniejszego wpływu na ich wykorzystanie i na ceny ciepła? Ma się pojawić znowu jakiś nominat z doświadczeniem wykorzystania afrykańskiego słońca na ogrzewanie lepianek plemienia Masajów? Nie tym razem! Czekamy na konkurs na wyłonienie instytucji, która dokona analizy i oceny Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, także Zarządu i Rady Nadzorczej. Musi to być integralną i publiczną częścią procesu przekazania zarządzania firmą. Czekamy na stanowiska klubów radnych i radnych. Nowy prezes i nowi członkowie RN ( to chyba oczywiste) poddani powinni zostać publicznemu przesłuchaniu przed ich powołaniem. Każdy kandydat w wyborach kwietniowych dokona samooceny ( jeżeli już był) lub oceny sytuacji w ciepłownictwie elbląskim. Było dno, teraz już nawet dna nie ma.
Ukrop