A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Farsa po emblosku ! Nie z nami te numery Bruner-:)
Idzie zima czas się zwinąć póki jeszcze nie ma klapy...
Oho POwski rząd już tam pewnie szykuje mu awans do spółki skarbu państwa, EPEC był tylko przechowalnią na czas rządów PiS.
Wróblewski zabronił podnieść taryfy przed wiosennymi wyborami? W EPWIK też? Topi spółki miejskie dla partykularnych interesów.
osobiste to osobiste sprawy. zona, kochanka, rozwód, wyprowadzka ect.. :)
Polityczny