UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WSKR am. - Tak też myślałam, że musi w Elblągu pozostać kilka wozów na tzw. wszelki wypadek. Trudno o tym pomyśleć naszej”złotej „ młodzieży, tym piszącym „mądrości” trzeba wszystko, co rozsądne, kilka razy tłumaczyć.