13
19.09.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szlifierki i obcęgi też będą?
Maniek. (2023.09.20)

info

0  
  0
Mogę tylko mówić za siebie, że nie stosuje przygazowek na światłach itd. Ew. Używam zamiast klaksonu jak mi ktoś drogę zajedzie, wymusi etc. Czasem jak na postoju odpalam i podejdzie jakiś dzieciak podjarany to mu daje przygazowac żeby miał radoche, albo jak ktoś ogląda i chce posłuchać jak chodzi to sobie może przygazować, jeżeli nie jest to w jakimś niestosownym miejscu oczywiście
MotoHonda (2023.09.21)
Podgłośnij radyjko i siedź spokojnie, delektuj się czekaniem na zielone.
(2023.09.22)