UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mogę tylko mówić za siebie, że nie stosuje przygazowek na światłach itd. Ew. Używam zamiast klaksonu jak mi ktoś drogę zajedzie, wymusi etc. Czasem jak na postoju odpalam i podejdzie jakiś dzieciak podjarany to mu daje przygazowac żeby miał radoche, albo jak ktoś ogląda i chce posłuchać jak chodzi to sobie może przygazować, jeżeli nie jest to w jakimś niestosownym miejscu oczywiście
MotoHonda