UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Andrzej79 - To pogadaj z Tuskiem. Dostań taka fuchę jak niejaki Grad, ten to popierdułka, choć takie coś jest naganne. Chciałbym się dowiedzieć czy Elbląg nie finansuje jakiś lewackich stowarzyszeń i ile rzeczywiście wyniosły koszty "walki" o port czyli wynagrodzenie pracowników, straży miejskiej, banery i itd. i dlaczego My za to płaciliśmy.
bra