UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obejrzałem, dziś w południe w TVN 24,od deski do deski, relację z wizyty p. Falej w willi "Dumnych z Elbląga". Jedynym dumnym, odpowiadającym zresztą zgodnie z prawdą, był sam prezes, który ujawnił to, co Portal wczoraj ukazał. Zaskoczył mnie brak jakiejkolwiek skruchy, czy zażenowania na jego twarzy. Szkoda, że p. Falej do kontroli poselskiej nie zaprosiła dumnego z siebie min. Czarnka, czy posła z Elbląga, co bardziej uwiarygodniłoby kontrolę. Myślę, że TVN 24 niejednokrotnie pokaże relację z wizyty. Oni tak lubią. A może TV Regionalna poprosi TVN 24 o zgodę na pokazanie relacji (pełnej relacji!) w swoim programie? TV Regionalna powinna być podobnymi tematami zainteresowana, czyż nie?
RomanR