UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pogratulować elbląskim lemingom wyboru olsztynianką na posła z Elbląga. Cały Olsztyn miał bekę. Zbliżaja się wybory i pani Falej biorąc przykład z dwóch gości, zwanych jako głupi i głupszy, postanowiła zrobić "kontrol " poselską. Nie mając żadnej wiedzy i chcać chyba zastąpić NIK, który też kontroluje to zagadnienia. Znając miłość Banasia do rzadzących, kontrolujący dostali odpowiednie wytyczne. Czyli ta "kontrol" jest tylko dla lansu i pokazania elbląskim lemingom jaka jestem pracowita i gospodarna..... Czy pani poseł podała jakiś sposób na zarządzeniu temu negatywnemu zjawisku, oczywiście, że nie. Bo to nie był jej cel. Dla mnie osobiście finansowanie ze środków publicznych prywatnych fundacji i stowarzyszeń to patologia. Miałem nadzieję, że pani poseł wystąpi z inicjatywą ustawodawczą i ukróci te praktyki. Nic bardziej mylnego tylko robienie kampanii wyborczej. Jeszcze większe pieniądze niż rząd rozdają samorządy swoim tęczowym lewackim fundacjom. Trzaskowski daje 300 mln zł, a Dulkiewicz ponad 200.Te rozdane przez rząd to raczej na waciki. PIS zabrał, w tym roku, pieniądze Naszym, jak śmiał, i rozdał swoim. Zawsze było odwrotnie. Stąd oburzenie. Szkoda, że Falej nie likwiduje przyczyn, a tylko widzi swój interes. Jeszcze raz gratuluję elbląskim lemingom wyboru olsztynianką. Falej niech sprawdzi dlaczego po aneksji Elbląga do Olsztyna, większość środków dostaje Olsztyn.

bra

Anuluj