12
29.03.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

mam kilka ciekawych fotek z pierwszej połowy lat 80.Ale jak mam sie jeszcze gdzieś logować, podawać nie wiadomo komu swoje dane - dziękuję, nie skorzystam.
(2023.03.29)

info

1  
  2
Odajesz za darmo, jeśli ktoś zgłosi prawa - masz ty problem, a oni mogą udostepniać to przez 10 lat jako płatne bileciki i wstępy :) nieźle rozkminione.
Tralala (2023.03.29)

info

3  
  2