UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odajesz za darmo, jeśli ktoś zgłosi prawa - masz ty problem, a oni mogą udostepniać to przez 10 lat jako płatne bileciki i wstępy :) nieźle rozkminione.
Tralala
Odajesz za darmo, jeśli ktoś zgłosi prawa - masz ty problem, a oni mogą udostepniać to przez 10 lat jako płatne bileciki i wstępy :) nieźle rozkminione.
Tralala