UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odajesz za darmo, jeśli ktoś zgłosi prawa - masz ty problem, a oni mogą udostepniać to przez 10 lat jako płatne bileciki i wstępy :) nieźle rozkminione.

Tralala

Anuluj