UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam kilka ciekawych fotek z pierwszej połowy lat 80.Ale jak mam sie jeszcze gdzieś logować, podawać nie wiadomo komu swoje dane - dziękuję, nie skorzystam.
mam kilka ciekawych fotek z pierwszej połowy lat 80.Ale jak mam sie jeszcze gdzieś logować, podawać nie wiadomo komu swoje dane - dziękuję, nie skorzystam.