UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam kilka ciekawych fotek z pierwszej połowy lat 80.Ale jak mam sie jeszcze gdzieś logować, podawać nie wiadomo komu swoje dane - dziękuję, nie skorzystam.


Anuluj