A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Prezesie, widzę pierwszą konferencje prasową, która wyglądała naprawdę profesjonalnie :) suuuuper
Piłka dla plebsu.
Chcemy walczyć o możliwości nie oglądania więcej waszych mordek, pełnych patosu kartofla i lipy
"Chcemy walczyć o utrzymanie... " no i jak się klusek pomyli to prawdę powie. A kibice znów w ciula robieni, tylko niech siedzą cicho i płacą za karnety i bilety. Co za fragles.
Oby tych głupich przyśpiewek nie było, poziom podstawówki lata 90-te.
KKS Kalisz to pod wodzą Tarachulskiego dobrze grający zespól i jeden z trzech pewniaków do awansu. Czy to bespośrednio czy po barażach. Także Olimpię czeka arcytrudne spotkanie. Remis biorę w ciemno. Wygrana to duża sensacja. Do Bojuuuuu Olimpio dumo Elblaga i Żuław.
Księże Pawle jak śmiałeś mnie zdradzić o świcie i wychwalać Andrieja Śliwkę z Pisu w mediach? Za karę opchnę deweloperowi agrykola 8
Umiłowani w Panu Wróblewskim i reszcze zaprawdę powiadam wam to jest lipa na sprężynach
@To ja Wróbel - bo... kto da więcej :) a raczej kto obieca więcej...
Do budy z tymi kopaczami.
Lepiej żeby pieniądze, które marnotrawią trafiły na wspieranie sportu młodych ludzi. To jest przyszłość.
don't dream your life life your dreams