UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KKS Kalisz to pod wodzą Tarachulskiego dobrze grający zespól i jeden z trzech pewniaków do awansu. Czy to bespośrednio czy po barażach. Także Olimpię czeka arcytrudne spotkanie. Remis biorę w ciemno. Wygrana to duża sensacja. Do Bojuuuuu Olimpio dumo Elblaga i Żuław.


Anuluj