UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KKS Kalisz to pod wodzą Tarachulskiego dobrze grający zespól i jeden z trzech pewniaków do awansu. Czy to bespośrednio czy po barażach. Także Olimpię czeka arcytrudne spotkanie. Remis biorę w ciemno. Wygrana to duża sensacja. Do Bojuuuuu Olimpio dumo Elblaga i Żuław.