Wybrany wątek opinii
KKS Kalisz to pod wodzą Tarachulskiego dobrze grający zespól i jeden z trzech pewniaków do awansu. Czy to bespośrednio czy po barażach. Także Olimpię czeka arcytrudne spotkanie. Remis biorę w ciemno. Wygrana to duża sensacja. Do Bojuuuuu Olimpio dumo Elblaga i Żuław.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Kalisz na wiosnę odpuszcza awans i gra o PJS. Żadnych transferów do klubu nie zrobili tak że dziś tylko wygrana! Inna opcja nie jest brana pod uwagę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Jaka duma? Chyba duma kiboli. Przegracie z kretesem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4