Wybrany wątek opinii

KKS Kalisz to pod wodzą Tarachulskiego dobrze grający zespól i jeden z trzech pewniaków do awansu. Czy to bespośrednio czy po barażach. Także Olimpię czeka arcytrudne spotkanie. Remis biorę w ciemno. Wygrana to duża sensacja. Do Bojuuuuu Olimpio dumo Elblaga i Żuław.
(2023.02.24)
Kalisz na wiosnę odpuszcza awans i gra o PJS. Żadnych transferów do klubu nie zrobili tak że dziś tylko wygrana! Inna opcja nie jest brana pod uwagę.
(2023.02.25)
Jaka duma? Chyba duma kiboli. Przegracie z kretesem.
(2023.02.25)
Powrót do komentarzy