UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Chcemy walczyć o utrzymanie... " no i jak się klusek pomyli to prawdę powie. A kibice znów w ciula robieni, tylko niech siedzą cicho i płacą za karnety i bilety. Co za fragles.


Anuluj