UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Chcemy walczyć o utrzymanie... " no i jak się klusek pomyli to prawdę powie. A kibice znów w ciula robieni, tylko niech siedzą cicho i płacą za karnety i bilety. Co za fragles.
"Chcemy walczyć o utrzymanie... " no i jak się klusek pomyli to prawdę powie. A kibice znów w ciula robieni, tylko niech siedzą cicho i płacą za karnety i bilety. Co za fragles.