14
10.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A Energa z grupy Orlen zapytała nas darczyńców / płacących coraz wyższe rachunki /, czy może tak sobie kogo chce sponsorować?
kkk (2023.01.11)

info

1  
  1
@Francuz - będą na niego głosować, coś za coś czy nie tak to funkcjonuje?
kij (2023.01.11)
@TenZElbląga - Wielkie mi halo. Tak wygląda załatwianie, jak ma się przełożenie na rząd w Warszawie. Tam kasy nie brakuje, bo przecież Śliwka nie daje swoich pieniędzy. Ale czy tak to powinno wyglądać... ?
idealista (2023.01.11)
@idealista - Oczywiście że tak to powinno wyglądać.
Kajaki (2023.01.11)