A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A Energa z grupy Orlen zapytała nas darczyńców / płacących coraz wyższe rachunki /, czy może tak sobie kogo chce sponsorować?
@Francuz - będą na niego głosować, coś za coś czy nie tak to funkcjonuje?
@TenZElbląga - Wielkie mi halo. Tak wygląda załatwianie, jak ma się przełożenie na rząd w Warszawie. Tam kasy nie brakuje, bo przecież Śliwka nie daje swoich pieniędzy. Ale czy tak to powinno wyglądać... ?
@idealista - Oczywiście że tak to powinno wyglądać.