Wybrany wątek opinii
Super! Świetna sprawa, że potrzeby elbląskiego sportu są nareszcie dostrzegane. Tu wielkie chapeau bas dla Pana Ministra Śliwki - odkąd mamy takiego przedstawiciela w Warszawie o Elblągu wiele się mówi i dużo pozytywnego dzieje się dla miasta. Powodzenia dla kajakarzy i realizacji celów oraz wielu sukcesów!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@TenZElbląga - Serio odkad gośsciu sie pojawil przy wielu fajnych tematach jest o nim mowa. Chetnie pojde z synem zobaczyc tych kajakarzy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@TenZElbląga - Wielkie mi halo. Tak wygląda załatwianie, jak ma się przełożenie na rząd w Warszawie. Tam kasy nie brakuje, bo przecież Śliwka nie daje swoich pieniędzy. Ale czy tak to powinno wyglądać... ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@idealista - Oczywiście że tak to powinno wyglądać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0