UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TenZElbląga - Wielkie mi halo. Tak wygląda załatwianie, jak ma się przełożenie na rząd w Warszawie. Tam kasy nie brakuje, bo przecież Śliwka nie daje swoich pieniędzy. Ale czy tak to powinno wyglądać... ?

idealista

Anuluj