UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Energa z grupy Orlen zapytała nas darczyńców / płacących coraz wyższe rachunki /, czy może tak sobie kogo chce sponsorować?
kkk
A Energa z grupy Orlen zapytała nas darczyńców / płacących coraz wyższe rachunki /, czy może tak sobie kogo chce sponsorować?
kkk