UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pelé - Tylko tym aktorom nikt nie płaci 6-10 tyś co miesiąc, tak jak tym miernym grajkom, których trudno nazwać sportowcami. Z kina teatru, Światowi-du korzysta 30 procent społeczeństwa miasta, a te mecze niby piłkarzy generują same koszty, zero zysku dla mieszkańców którzy płacą podatki. Jakiś czas temu to takie grajki jak teraz ma Olimpia i jest tam gdzie jest to ludziki musieli chodzić do pracy a po pracy bawić się w to co teraz nazywają wielkim sportem.