UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kibicka - Witam. Żeby byla jasność nasz klub z Tolkmicka nie ma żadnych pretensji ani żali. Uważamy ze kazdy znał regulamin turnieju i wystawil druzyny wzgledem regulaminu. Sadze ze mimo tej dziwnej burzy mózgu pomiedzy Concordia a El- futbol turniej fajnie wypadł. A to ze byla mocniejsza druzyna to
Rodzic-Tolko