UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kibicka - Witam. Żeby byla jasność nasz klub z Tolkmicka nie ma żadnych pretensji ani żali. Uważamy ze kazdy znał regulamin turnieju i wystawil druzyny wzgledem regulaminu. Sadze ze mimo tej dziwnej burzy mózgu pomiedzy Concordia a El- futbol turniej fajnie wypadł. A to ze byla mocniejsza druzyna to

Rodzic-Tolko

Anuluj