UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Olo 13 - Skoro to Tolkmicko wystawia młodszych zawodników w wyższej grupie wiekowej, to dlaczego to właśnie Concordia ma dostosowywać swój poziom gry? Sport to także umiejętność przegrywania. A oczekiwanie że lepsza drużyna się podłoży tylko po to żeby przeciwnikom "nie było przykro" to dopiero jest wstyd i żenada. Jak widać ambicje rodziców przewyższają umiejętności dzieci. Poza tym chyba co niektórzy zapominają że w Concordii też grają dzieci. może więcej umieją, może mają więcej determinacji i zapału, może więcej trenują, ale to nadal są dzieci!!
Kibicka