A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za mądre pis zgnoi
PO wygra wybory to zrealizuje ten projekt.
Gdyby ten pomysł był lepszy to myślę że zespół który nad tym pracował wybrał ten wariant. Jednak było inaczej więc pewnie w tej jednostkowej informacji brakuje czegoś co wychwycił zespół.
Płotu na granicy z Białorusią też nie ma.
Na złość PISowi po-srańcy już powinni zapowiedzieć przekopanie i pogłębienie tego przekopu łopatami.
@Matys - Nareszcie byłby jakiś program po
@Rejt - Kiedyś pisałem że z zalewem wislanym a np. Zalwem szczecińskim są dwa podstawowe różnice. Na z. Sz. Występują grube frakcje denne, a na z. W.Muły ily itp. Łatwiej uczymac tor wodny(jego parametry) w podstawie twardej niż w mulach. Jest na to wlascie jedna ale droga rada, ,, na głębokości zadanej, i szerokości toru, zagłębić larseny, itu wybierać, ,, a równolegle zagłębić larseny np. do głębokości 3 m. Choć brzmi to głupio to rozwiązanie zmniejsza ilość pogłębień, i opuzniania spływ błota. To uproszczenie. W przyszłości takie rozwiązanie daje dozę oszczędności. Co do Nogatu, ,, to niestety inteligencja nie wzięła tego pod rozwagę
@zulawiaczekjeden - Z ortografią słabo Andrzej piszemy przez "rz".
@Rejt - Czy ekspertami byli Sasin i mąż kota?
Taką propozycję powinni ocenić eksperci ale nie tacy jak SASIN, PINOKIO, najlepszy ekspert od baków i inflacji (albo będzie wyższa albo będzie niższa, a woda albo będzie mokra albo będzie sucha również NAJMĄDRZESZY mąż Kota. Wzór rodziny katolickiej.