93
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za mądre pis zgnoi
(2022.10.07)

info

0  
  1
PO wygra wybory to zrealizuje ten projekt.
(2022.10.08)

info

0  
  4
Gdyby ten pomysł był lepszy to myślę że zespół który nad tym pracował wybrał ten wariant. Jednak było inaczej więc pewnie w tej jednostkowej informacji brakuje czegoś co wychwycił zespół.
Mayman (2022.10.08)

info

2  
  0
Płotu na granicy z Białorusią też nie ma.
Hektor (2022.10.08)
Na złość PISowi po-srańcy już powinni zapowiedzieć przekopanie i pogłębienie tego przekopu łopatami.
Matys (2022.10.08)
@Matys - Nareszcie byłby jakiś program po
Jajogłowy (2022.10.08)
@Rejt - Kiedyś pisałem że z zalewem wislanym a np. Zalwem szczecińskim są dwa podstawowe różnice. Na z. Sz. Występują grube frakcje denne, a na z. W.Muły ily itp. Łatwiej uczymac tor wodny(jego parametry) w podstawie twardej niż w mulach. Jest na to wlascie jedna ale droga rada, ,, na głębokości zadanej, i szerokości toru, zagłębić larseny, itu wybierać, ,, a równolegle zagłębić larseny np. do głębokości 3 m. Choć brzmi to głupio to rozwiązanie zmniejsza ilość pogłębień, i opuzniania spływ błota. To uproszczenie. W przyszłości takie rozwiązanie daje dozę oszczędności. Co do Nogatu, ,, to niestety inteligencja nie wzięła tego pod rozwagę
(2022.10.08)
@zulawiaczekjeden - Z ortografią słabo Andrzej piszemy przez "rz".
(2022.10.08)
@Rejt - Czy ekspertami byli Sasin i mąż kota?
(2022.10.08)
Taką propozycję powinni ocenić eksperci ale nie tacy jak SASIN, PINOKIO, najlepszy ekspert od baków i inflacji (albo będzie wyższa albo będzie niższa, a woda albo będzie mokra albo będzie sucha również NAJMĄDRZESZY mąż Kota. Wzór rodziny katolickiej.
(2022.10.08)

info

0  
  1