UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby ten pomysł był lepszy to myślę że zespół który nad tym pracował wybrał ten wariant. Jednak było inaczej więc pewnie w tej jednostkowej informacji brakuje czegoś co wychwycił zespół.

Mayman

Anuluj