64
11.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
beznadziejna lokalizacja.
(2022.08.12)

info

14  
  3
Blisko dla miłośników Bażantarni, amatorów terenów zielonych.
Bizda (2022.08.12)
@zorro - Jaki problem? Na Rawskiej lub Wyżynnej. Przecież już chodzą.
dax (2022.08.12)
Uważam, że lokalizacja jest bardzo dobra i bedzie to kontynuacja rewitalizacji tego rejonu Elblaga zapoczątkowana przez budowe zrealizowanego już osiedla Łęczycka kilkaset metrów wczesniej. Będzie też początkiem inwestowania w niedocenianą do tej pory Terkawkę. Tylko prosba do władz miasta, by szybciej dzialalo z wszelkimi zezwoleniami.
(2022.08.12)

info

5  
  9
A potem mieszkańcy tego osiedla będą krzyczeć, że hałas ze strzelnicy im przeszkadza. A strzelnica tam była chyba już przed wojną.
mm263 (2022.08.12)
@mm263 - Tia, przed wojna też węgiel był, a tak poważnie... Rozpowszechniasz bzdury jakich mało, trolujesz. Strzelnica nie irytuje gdy tam się coś dzieje. Nie słychać wykonywanych strzałów. Mieszkam więc wiem.
okoliczny (2022.08.12)
@Fggj - Dadzą im stopery do uszu
Juro (2022.08.12)
@Super mieszkanka - Czego ubliżasz?!. Nie wszyscy w bloku to patola
(2022.08.12)
A co Ty masz do LUDZI z hotelowca?
(2022.08.12)
Fajne miejsce naprzecioko do ul. Wschodniej bedzie powiekszony cmentarz i bedą fajne widoki
korona (2022.08.12)

info

7  
  1