A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
beznadziejna lokalizacja.
Blisko dla miłośników Bażantarni, amatorów terenów zielonych.
@zorro - Jaki problem? Na Rawskiej lub Wyżynnej. Przecież już chodzą.
Uważam, że lokalizacja jest bardzo dobra i bedzie to kontynuacja rewitalizacji tego rejonu Elblaga zapoczątkowana przez budowe zrealizowanego już osiedla Łęczycka kilkaset metrów wczesniej. Będzie też początkiem inwestowania w niedocenianą do tej pory Terkawkę. Tylko prosba do władz miasta, by szybciej dzialalo z wszelkimi zezwoleniami.
A potem mieszkańcy tego osiedla będą krzyczeć, że hałas ze strzelnicy im przeszkadza. A strzelnica tam była chyba już przed wojną.
@mm263 - Tia, przed wojna też węgiel był, a tak poważnie... Rozpowszechniasz bzdury jakich mało, trolujesz. Strzelnica nie irytuje gdy tam się coś dzieje. Nie słychać wykonywanych strzałów. Mieszkam więc wiem.
@Fggj - Dadzą im stopery do uszu
@Super mieszkanka - Czego ubliżasz?!. Nie wszyscy w bloku to patola
A co Ty masz do LUDZI z hotelowca?
Fajne miejsce naprzecioko do ul. Wschodniej bedzie powiekszony cmentarz i bedą fajne widoki