A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak zwani fanatycy cmantarza.
To idealni, grzeczni i kulturalni sąsiedzi, haha
@okoliczny - Tam nie słychać, a na Grottgera słychać, cuda panie deweloperze...
@lipa - Cii bo jeszce nie kupią. A tak na poważnie to już jest problem, a jeszcze nie wszystkie bloki na Łęczyckiej oddane, stara instalacja nie przewidziana na tle mieszkańców, już nie wyrabia. EPWIK nic z tym nie zrobi, mogą tylko jeździć i czyścić, ale to tylko chwilowa pomoc.
@mieszkaniec 5 - Nie wiem czy to wina planisty, czy zachłanności prezydenta i rady, co najlepiej cały majątek miasta by sprzedała... Tak już się dzieje od 10-15 lat, tylko wyprzedawać potrafią...
@Bocian - A po co szkoła?Teraz na tych nowych osiedlach jest więcej psów, niż dzieci. I nie mówie tego w formie żartu, Tak po prostu jest.
@Anonimek1 - Tak, tak - lepiej żeby chaszcze odłogiem leżały
@lipa - W tamtej części miasta deszczówki nie ma wszystko ulica spływa w dół do Grottgera :)
@dax - Na Rawskiej od kilku lat nie ma szkoły, tylko CKZIU. Pozostaje Wyżynna i Sadowa, obie niezbyt duże a teraz jeszcze po 8 klas
Haha zaraz przy strzelnicy. Później będzie lament że strzały słychać.