UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że lokalizacja jest bardzo dobra i bedzie to kontynuacja rewitalizacji tego rejonu Elblaga zapoczątkowana przez budowe zrealizowanego już osiedla Łęczycka kilkaset metrów wczesniej. Będzie też początkiem inwestowania w niedocenianą do tej pory Terkawkę. Tylko prosba do władz miasta, by szybciej dzialalo z wszelkimi zezwoleniami.