Fajne miejsce naprzecioko do ul. Wschodniej bedzie powiekszony cmentarz i bedą fajne widokikorona
Fajne miejsce naprzecioko do ul. Wschodniej bedzie powiekszony cmentarz i bedą fajne widoki