UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie robić tylko się niepokoić i obawiać.... ten port jest taką samą chlubą dla Elbląga jak i te pozostałości po odkrytym basenie... co go zamkną popapraniec Nowaczyk.
B..P..
Nic nie robić tylko się niepokoić i obawiać.... ten port jest taką samą chlubą dla Elbląga jak i te pozostałości po odkrytym basenie... co go zamkną popapraniec Nowaczyk.
B..P..