UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie robić tylko się niepokoić i obawiać.... ten port jest taką samą chlubą dla Elbląga jak i te pozostałości po odkrytym basenie... co go zamkną popapraniec Nowaczyk.

B..P..

Anuluj