UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahahahahaha pięknie! Tak jesteście ru cha ni na każdym kroku drodzy rodacy :) może jeszcze raz na PO PIS PSL SLD KUKIZ HAMOWNIA zagłosujecie? śmiało wylewać swoje żale teraz
Fer
Hahahahahaha pięknie! Tak jesteście ru cha ni na każdym kroku drodzy rodacy :) może jeszcze raz na PO PIS PSL SLD KUKIZ HAMOWNIA zagłosujecie? śmiało wylewać swoje żale teraz
Fer