UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahahahahaha pięknie! Tak jesteście ru cha ni na każdym kroku drodzy rodacy :) może jeszcze raz na PO PIS PSL SLD KUKIZ HAMOWNIA zagłosujecie? śmiało wylewać swoje żale teraz

Fer

Anuluj